r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hungry Now Fast Food Locator 1.1.0.6

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Hungry Now Fast Food Locator to aplikacja, dzięki której łatwo znaleźć restauracje typu fast food. Program po zlokalizowaniu użytkownika wyświetla na mapie najbliższe lokale. Aby na mapie był porządek, w ustawieniach należy wybrać jakie 4 restauracje program ma pokazywać. Wystarczy przeciągnąć ikonkę lokalu na czerwony pasek ulubionych i nacisnąć przycisk „Hungry Now”.

Galeria programu

Aplikacja zawiera bazę 34 światowych sieci restauracji z szybkim jedzeniem oraz kawiarni. Przez to nie znajdzie się lokalnych miejsc spotkań, tylko same duże firmy, często takie, których nie ma w Polsce. Przykładem jest kawiarnia Brioche Dorée, którą znajdziemy we Francji, Wielkiej Brytani i kilku innych krajach. Polacy mogą skorzystać z bazy zawierającej jadłodajnie sieci KFC, McDonald's, Subway, PizzaHut, Starbucks, Burger King i Domino's Pizza.

Po wybraniu najbliższego lub najlepszego według klienta miejsca, można wybrać w jaki sposób tam się dostać. Może to być trasa piesza lub samochodowa. Następnie użytkownik zostaje przekierowany do aplikacji nawigacyjnej. Na telefonach z serii Lumia włączy się Here Drive.

Podczas korzystania z Hungry Now można spotkać się z dziwnymi odgłosami zgniatanego hamburgera — można ten dźwięk wyłączyć w ustawieniach, jeżeli komuś przeszkadza. Poza tym, w ustawieniach można wyłączyć lokalizację, jednak bez dostępu do informacji o położeniu aplikacja traci większość swojej użyteczności.

Program działa stabilnie, lecz potrafi przyciąć, np. przy przewijaniu mapy. Aplikacja jest dostępna za darmo i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.