Hungry Now Fast Food Locator 1.1.0.6

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hungry Now Fast Food Locator to aplikacja, dzięki której łatwo znaleźć restauracje typu fast food. Program po zlokalizowaniu użytkownika wyświetla na mapie najbliższe lokale. Aby na mapie był porządek, w ustawieniach należy wybrać jakie 4 restauracje program ma pokazywać. Wystarczy przeciągnąć ikonkę lokalu na czerwony pasek ulubionych i nacisnąć przycisk „Hungry Now”.

Aplikacja zawiera bazę 34 światowych sieci restauracji z szybkim jedzeniem oraz kawiarni. Przez to nie znajdzie się lokalnych miejsc spotkań, tylko same duże firmy, często takie, których nie ma w Polsce. Przykładem jest kawiarnia Brioche Dorée, którą znajdziemy we Francji, Wielkiej Brytani i kilku innych krajach. Polacy mogą skorzystać z bazy zawierającej jadłodajnie sieci KFC, McDonald's, Subway, PizzaHut, Starbucks, Burger King i Domino's Pizza.

Po wybraniu najbliższego lub najlepszego według klienta miejsca, można wybrać w jaki sposób tam się dostać. Może to być trasa piesza lub samochodowa. Następnie użytkownik zostaje przekierowany do aplikacji nawigacyjnej. Na telefonach z serii Lumia włączy się Here Drive.

Podczas korzystania z Hungry Now można spotkać się z dziwnymi odgłosami zgniatanego hamburgera — można ten dźwięk wyłączyć w ustawieniach, jeżeli komuś przeszkadza. Poza tym, w ustawieniach można wyłączyć lokalizację, jednak bez dostępu do informacji o położeniu aplikacja traci większość swojej użyteczności.

Program działa stabilnie, lecz potrafi przyciąć, np. przy przewijaniu mapy. Aplikacja jest dostępna za darmo i bez reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!