Hungry Shark Evolution Hungry Shark Evolution 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Gry
Pobierz program
lub zeskanuj:

Gra zręcznościowa, w której wcielamy się w rekina. Naszym zadaniem jest polowanie na różne okoliczne ryby, inne rekiny, ptaki wodne a także ludzi. Zarówno tych nurkujących, jak i na statkach. Dzięki humorystycznej szacie graficznej, całość nie wygląda zbyt brutalnie. należy jednak pamiętać, że gra jest skierowana do osób 18+.

Przygodę rozpoczynamy z podstawowym rekinem, wraz ze zdobywaniem pieniędzy, punków i kolejnych poziomów, możemy rozwijać jego zdolność. Gdy osiągnął maksymalny poziom odblokowujemy kolejne, potężniejsze modele.

Choć jesteśmy rekinami to akwen wodny nie jest bezpiecznym środowiskiem, możemy stać się ofiarą innych rekinów, niektórych stworzeń, czy chociażby zbyt dużej głębokości. Warto poznawać nowe tereny, gdyż wraz z nimi mamy możliwość znalezienia skarbów.

Hungry Shark Evolution posiada rozwinięte mikropłatności, nie są one jednak konieczne do dobrej zabawy. Wystarczy chwila cierpliwości, aby odpowiednie kwoty uzbierać samemu. Gra dostępna jest za darmo, wspiera również usługę Xbox Live.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!