Hungry Shark World Hungry Shark World

Strona główna iOS Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Hungry Shark World to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych w historii (ponad 500 milionów pobrań na całym świecie).

Założenia rozgrywki w Hungry Shark World są bardzo proste. Najkrócej można opisać ją słowami „jedz, aby przeżyć”. Gracze kierują rekinem przemierzającym morza i oceany zamieszkiwane przez rozmaite zwierzęta. Tytuł oferuje liczne zadania do wykonania, a także pozwala na testowanie swoich umiejętności w wyzwaniach. Z czasem możemy odblokować nowe rekiny oraz rozwinąć statystyki posiadanych drapieżników, zwiększając ich siłę ataku czy też szybkość.

Nieskomplikowane w Hungry Shark World jest również sterowanie. Prawa strona ekranu dotykowego służy do poruszania się naszym drapieżnikiem, z kolei po lewej mamy możliwość korzystania z przyśpieszenia, dzięki któremu szybciej upolujemy kolejną ofiarę.

Hungry Shark World zostało udostępnione za darmo, ale zawiera mikropłatności. Za prawdziwe pieniądze kupimy monety i gemy, które otrzymujemy także za osiąganie postępów w grze. Alternatywnie możemy zwiększyć ich liczbę na swoim koncie poprzez oglądanie reklam, zalogowanie się na Facebooku czy też odwiedzenie stron twórców w rozmaitych serwisach społecznościowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!