Hybrid Hybrid 2021.01.31.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hybrid to oferujące olbrzymie możliwości, a zarazem darmowe i wieloplatformowe narzędzie do konwersji plików wideo w wielu najpopularniejszych formatach, w tym także oferującym wysoką jakość formacie X264.

Już na wstępie zaznaczyć warto, że program na tle konkurencji wyróżnia ogrom dostępnych opcji i pomimo, że jest bardzo prosty w obsłudze to kierowany jest raczej do bardziej zaawansowanych użytkowników. Z jego pomocą nie tyle przekonwertujemy materiał wideo na inny format, co również opcjonalnie obniżymy jego wartość bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku do zdefiniowanych parametrów, przytniemy i przeskalujemy rozmiar obrazu, nałożymy i dopasujemy napisy czy zastosujemy filtry oraz podzielimy na rozdziały. Możliwa jest konwersja pełnego materiału wideo, jak również poszczególnych jego rozdziałów.

Hybrid oferuje zestaw kilkunastu predefiniowanych ustawień jakości, umożliwiając przy tym definiowanie zadań, w ramach których konwertowane będą pliki jeden po drugim. Wśród wspieranych przez to narzędzie formatów wejściowych znajdziemy m.in. X264, XVID, VP8, AC3, OGG, MP3, AAC oraz FLAC. Wśród wyjściowych formatów oferowane są MPEG-4 ASP (Xvid), MPEG-4 AVC (x264, cuda), VP8 (vpxenc), ProRes, DTS, AC3, OGG, MP3, AAC, FLAC, PCM, OPUS i kontenerów multimedialnych MOV, MP4, MKV, M2TS, WEBM oraz AVI. Program daje także możliwość tworzenia struktury Blu-ray i AVCHD, gotowej do zapisania na nośniku optycznym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!