Hybrid 2018.04.08.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Hybrid to oferujące olbrzymie możliwości, a zarazem darmowe i wieloplatformowe narzędzie do konwersji plików wideo w wielu najpopularniejszych formatach, w tym także oferującym wysoką jakość formacie X264.

Już na wstępie zaznaczyć warto, że program na tle konkurencji wyróżnia ogrom dostępnych opcji i pomimo, że jest bardzo prosty w obsłudze to kierowany jest raczej do bardziej zaawansowanych użytkowników. Z jego pomocą nie tyle przekonwertujemy materiał wideo na inny format, co również opcjonalnie obniżymy jego wartość bitrate, dostosujemy jakość i rozmiar pliku do zdefiniowanych parametrów, przytniemy i przeskalujemy rozmiar obrazu, nałożymy i dopasujemy napisy czy zastosujemy filtry oraz podzielimy na rozdziały. Możliwa jest konwersja pełnego materiału wideo, jak również poszczególnych jego rozdziałów.

Hybrid oferuje zestaw kilkunastu predefiniowanych ustawień jakości, umożliwiając przy tym definiowanie zadań, w ramach których konwertowane będą pliki jeden po drugim. Wśród wspieranych przez to narzędzie formatów wejściowych znajdziemy m.in. X264, XVID, VP8, AC3, OGG, MP3, AAC oraz FLAC. Wśród wyjściowych formatów oferowane są MPEG-4 ASP (Xvid), MPEG-4 AVC (x264, cuda), VP8 (vpxenc), ProRes, DTS, AC3, OGG, MP3, AAC, FLAC, PCM, OPUS i kontenerów multimedialnych MOV, MP4, MKV, M2TS, WEBM oraz AVI. Program daje także możliwość tworzenia struktury Blu-ray i AVCHD, gotowej do zapisania na nośniku optycznym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dzięki Hybrid nawet dziecko poradzi sobie z ffmpeg i konwersją wideo

11
01.06.2015  •  Łukasz Tkacz

Choć pojemność nośników ciągle rośnie, wciąż musimy korzystać z kompresji, zarówno danych, jak i materiałów audiowizualnych. Czasem zachodzi potrzeba wykorzystania zaawansowanych opcji kodeków, nie jest to jednak zadanie najłatwiejsze. W tym momencie może nam pomóc Hybrid – niewielki program o ogromnych możliwościach. Hybrid jest aplikacją niewielką jedynie w kontekście nieco spartańskiego interfejsu. Trzeba jednak przyznać, że wymaga nieco miejsca na dysku – niemal gigabajt – a udostępnianych przez niego funkcji próżno szukać w innych, nawet bardzo rozbudowanych programach. Wszystko za…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 10.02.2017 02:45

@Nowicjusz50lat: Potwierdzam, Gniot !!!

  #3 30.05.2015 21:24

Świetny programik - taka graficzna nakładka na ffmpeg (i nie tylko). Ogrom opcji powala.

  #2 07.12.2013 08:44

Nowicjusz50lat: jest nowsza wersja, niż ta ta tutaj, działa bez problemu. Autor Hybrida jest znany z niezliczonych wersji swojego programu. A "najnowsza" ma problem z konwersją audio do aac i wydzielaniem ścieżek audio z płyt dvd

Nowicjusz50lat   5 #1 05.10.2013 12:32

Nie uruchamia się, natomiast siedzi w procesach i przymula system.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie