r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hydorah na weekend

Strona główna Aktualności

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy pozycję Hydorah - kosmiczną strzelaninę utrzymaną w klimacie tej kategorii gier z lat 80.

Niezachwiana od lat fabuła związana z realizacją stałej już misji dotarcia w możliwie najdalsze zakątki przestrzeni kosmicznej, zacięta walka z wrogimi jednostkami przeciwnika, statek-boss na zakończenie każdego układu, masa wybuchów, wystrzałów, różne rodzaje broni oraz bonusów - to niezmienne i trwale zapisane standardy dla gier tego gatunku, z którymi zetkniemy się również w Hydorah.

Grę Hydorah można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy recenzje wyścigów Blur oraz ModNation Racers - czyli takiego LittleBigPlanet na kółkach. Ponadto warto zapoznać się z zapowiedzią Bulletstorm, czyli nowej strzelanki robionej przez Polaków, jak też materiałem poświęconym japońskiej wersji No More Heroes: Heroes' Paradise.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.