HyperCam HyperCam 5.5.2002.06

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie prezentacji i demonstracji
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

HyperCam to narzędzie umożliwiające przechwytywanie obrazu (z całego okna, pulpitu lub wybranego obszaru) na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Program oferuje funkcję zapisywania projektów do najpopularniejszych formatów plików, takich jak MP4, AVI lub WMV/ASF. Za pomocą HyperCam możemy przygotowywać rozmaite prezentacje multimedialne, samouczki w formie materiałów wideo czy też popularne let’s playe (filmy z ulubionych gier). Nic nie stoi również na przeszkodzie, by przy użyciu opisywanej aplikacji nagrać rozmowę przeprowadzaną za pośrednictwem komunikatorów internetowych (m.in. Skype’a).

HyperCam pozwala na miksowanie dwóch kanałów audio, w efekcie czego projekt zawierać będzie na przykład ścieżkę dźwiękową z gry, a także nasz głos zarejestrowany przy wykorzystaniu mikrofonu. Warto wspomnieć, że HyperCam posiada wbudowany edytor multimedialny, dzięki któremu będziemy mogli wyciąć zbędne fragmenty filmu, przygotowując go do publikacji w internecie.

Autorzy narzędzia HyperCam proponują użytkownikom dostęp do predefiniowanych skrótów klawiaturowych. Chcąc szybko rozpocząć, zatrzymać lub przerwać nagrywanie możemy skorzystać z dostępnych kombinacji przycisków. Za ich pomocą sporządzimy także zrzuty ekranowe, zapisując je na dysku twardym komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!