r   e   k   l   a   m   a
reklama

HyperX dla graczy: klawiatury, myszy, słuchawki i inne gamingowe cuda #CES2017

Strona główna Aktualności

O autorze

Na tegorocznych targach CES, HyperX, oddział firmy Kingston Technology Company Inc, ogłosił premierę całkowicie nowych peryferii gamingowych. Mówimy tu o kolejnych klawiaturach mechanicznych HyperX Alloy RGB z wyborem ustawienia podświetlenia 16 mln kolorów oraz HyperX Alloy z klawiszami Cherry MX Red lub Cherry MX Brown. Pojawi się też całkowicie nowy produkt w portfolio HyperX, czyli mysz przeznaczona dla graczy, HyperX Pulsefire.

Szczególnie ten gryzoń zapowiada się ciekawie, bowiem HyperX wyposażył ją w optyczny czujnik z możliwością zaprogramowania czterech ustawień DPI ze wskaźnikami LED (400/800/1600/3200). Co ciekawe, do zmiany konfiguracji nie wymagane jest dodatkowe oprogramowanie. Jednak to nie jedyne asy w rękawie tej prężnie rozwijającej się marce.

Na targach CES premierę będzie miała nowa wersja headsetu do gier – HyperX Cloud Revolver S z Dolby 7.1 Surround Sound uruchamianym w trybie plug and play. Niestety, same słuchawki trafią na rynek do oficjalnej sprzedaży dopiero 14 marca br. Słuchawki zostały wyposażone zostały w technologię Dolby Headphone oraz przejściówkę USB, która dostarcza najwyższą jakość dźwięku po wciśnięciu jednego przycisku. Jak zapewnia producent, HyperX Cloud Revolver S zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie oraz wydajności przy jednocześnie najbardziej konkurencyjnej jakości dźwięku klasy studyjnej w grach typu FPS.

Ostatnią i równie ciekawą premierą na tegorocznych targach CES będą miały pamięci RAM HyperX Predator DDR4 LED. HyperX debiutuje z pierwszymi modułami DDR4 z podświetleniem RGB, które pewnie będą łakomym kąskiem dla wszelkiej maści modderów, którym nie wystarcza zwykły wygląd komputera. Pamięci mogą zostać sparowane z płytami głównymi oferującymi technologię sterowania RGB, takimi jak ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion lub MSI Mystic Light Sync.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieAsus VivoBook Flip 14: laptop, który staje się tabletem