r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hyperlapse Mobile

Strona główna Windows Phone Multimedia

Hyperlapse Mobile to aplikacja dzięki której możemy poprawić jakość kręconych i już stworzonych filmów. Odpowiednie algorytmy i mechanizmy niwelują drgania oraz wyrównują trajektoria pracy kamery.

Aplikacja do poprawnego działania nie wymaga żadnego konta. Zaraz po uruchomieniu wybieramy czy chcemy kręcić za jej pomocą nowy film, czy też przetworzyć już zapisany w pamięci urządzenia. Materiał zostanie odpowiedni przyśpieszony, przepuszczony przez algorytm wyrównujący trajektorie kamery, a także w razie potrzeby poddany renderowaniu, które wzbogaci materiał o dodatkowe klatki.

Cały proces jest szybki i już po chwili możemy oglądać efekt naszej pracy oraz działania aplikacji Microsoft Hyperlapse Mobile. Otrzymany materiał zapiszemy w pamięci urządzenia, bądź też udostępnimy innym za pomocą systemowego menu udostępniania.

Microsoft Hyperlapse Mobile dostepny jest za darmo i nie zawiera reklam. Efekt jej pracy jest zadowalający i potrafi zaskoczyć. Aplikacja będzie przydatna zwłaszcza przy dynamicznych wideo kręconych w ruchu. Działa jedynie na wybranych modelach telefonów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft wydaje aplikację Hyperlapse dla Androida i zwiększa wsparcie dla Windows Phone

13
21.07.2015  •  Paweł Piskurewicz

Ponad dwa miesiące od startu publicznych testów beta aplikacji Hyperlapse przyszła pora na oficjalną premierę dla systemu Android. Przy tej okazji poszerzono również listę wspieranych urządzeń z Windows Phone. Aplikacja Microsoft Hyperlapse Mobile ma nam pomóc w odczuwalny sposób poprawić jakość filmów kręconych „z ręki”. Dzięki przyśpieszeniu i specjalnym algorytmom niweluje drgania spowodowane naszym ruchem. Materiał zostanie odpowiednio przyśpieszony, przepuszczony przez algorytm wyrównujący trajektorie kamery, a także w razie potrzeby poddany renderowaniu. Więcej o działaniu tych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.