Hyperlapse from Instagram Hyperlapse from Instagram

Strona główna iOS Grafika i fotografia Nagrywanie wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nowa aplikacja od autorów popularnego Instagram. Tym razem skupia się całkowicie na filmach, a nie zdjęciach. Dzięki niej nie tylko możemy nagrywać materiały filmowe, a później je udostępniać, ale także redukować wstrząsy, dzięki specjalnym mechanizmom wbudowanym w aplikację.

Przygoda z programem rozpoczyna się od krótkiego poradnika. W kilku prostych zdaniach opisuje on wszystkie możliwości aplikacji. Całość wygląda ubogo, dzięki czemu możemy skupić się na tym co najważniejsze. W Hyperlapse from Instagram nie znajdziemy klasycznych ustawień, edytorów, menu. U dołu ekranu wita nas przycisk migawki, którym rozpoczynamy nagrywanie. Gdy je zakończymy wciskamy go ponownie.

Zostaniemy przeniesieni do menu w którym możemy regulować szybkość wyświetlanego materiału aż do x12. Obraz nie tylko jest przyśpieszany, ale także modyfikowany w aspekcie redukcji drgań. Dzięki temu samo nagranie ma być bardziej miłe dla oglądającego. Gdy efekt będzie nas zadowalał materiał możemy zapisać w pamięci urządzenia, albo udostępnić na Instagramie bądź Facebooku.

To tyle jeżeli chodzi o możliwości aplikacji. Dla wielu będą one zapewne zbyt ubogie, inni mogą docenić prostotę możliwości i interfejsu. Na pewno swoje podstawowe zadanie program spełnia dobrze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!