r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Hyperlapse from Instagram 1.3.1

Strona główna iOS Grafika i fotografia Nagrywanie wideo

Nowa aplikacja od autorów popularnego Instagram. Tym razem skupia się całkowicie na filmach, a nie zdjęciach. Dzięki niej nie tylko możemy nagrywać materiały filmowe, a później je udostępniać, ale także redukować wstrząsy, dzięki specjalnym mechanizmom wbudowanym w aplikację.

Przygoda z programem rozpoczyna się od krótkiego poradnika. W kilku prostych zdaniach opisuje on wszystkie możliwości aplikacji. Całość wygląda ubogo, dzięki czemu możemy skupić się na tym co najważniejsze. W Hyperlapse from Instagram nie znajdziemy klasycznych ustawień, edytorów, menu. U dołu ekranu wita nas przycisk migawki, którym rozpoczynamy nagrywanie. Gdy je zakończymy wciskamy go ponownie.

Zostaniemy przeniesieni do menu w którym możemy regulować szybkość wyświetlanego materiału aż do x12. Obraz nie tylko jest przyśpieszany, ale także modyfikowany w aspekcie redukcji drgań. Dzięki temu samo nagranie ma być bardziej miłe dla oglądającego. Gdy efekt będzie nas zadowalał materiał możemy zapisać w pamięci urządzenia, albo udostępnić na Instagramie bądź Facebooku.

To tyle jeżeli chodzi o możliwości aplikacji. Dla wielu będą one zapewne zbyt ubogie, inni mogą docenić prostotę możliwości i interfejsu. Na pewno swoje podstawowe zadanie program spełnia dobrze.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Instagram z nową aplikacją Layout chce ułatwić tworzenie kolaży

7
24.03.2015  •  Paweł Piskurewicz

Wczoraj wieczorem do sklepu App Store zawitał nowy program twórców aplikacji Instagram. Layout from Instagram to już kolejny członek rodziny po wydanym w zeszłym roku Hyperlapse from Instagram. Nowa aplikacja ma nam pomóc w tworzeniu kolaży. Działanie aplikacji jest bardzo proste i ogranicza się do trzech kroków: wybrania materiałów wraz z ich układem, edycji oraz zapisania i udostępnienia. Interfejs w całości został przetłumaczony na język polski. To właśnie prostota obsługi może być główną zaletą Layout w walce z licznymi konkurentami. Ilość narzędzi edycji jest niewielka, dzięki czemu menu…

Stwórz wspaniałe filmy poklatkowe z Hyperlapse from Instagram

12
27.08.2014  •  Karolina Kowasz

Od momentu, kiedy Instagram rozpoczął swoją działalność, jego celem było udostępnienie ludziom narzędzi, które ułatwiłyby im robienie pomysłowych zdjęć i filmów. Teraz społeczność skupiona na Instagramie będzie mogła korzystać z kolejnej aplikacji – Hyperlapse, dzięki której będzie można stworzyć filmiki poklatkowe w wysokiej rozdzielczości. Najważniejszą funkcją aplikacji, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom Instagrama, jest stabilizacja obrazu. Twórcy obiecują, że z jej pomocą każdy będzie mógł stworzyć poklatkowe filmy w wysokiej, kinowej jakości, trzymając…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.