I Ty możesz mieć wpływ na wygląd Kadu

Strona główna Aktualności

O autorze

Komunikator Kadu przeznaczony dla alternatywnych systemów stoi właśnie na pewnym etapie, w którym trzeba określić w jakim kierunku iść dalej. Tutaj z pomocą może przyjść każdy użytkownik komputera.

Celem autorów jest uczynienie Kadu jeszcze bardziej przyjaznym dla użytkowników i lepiej dopasowanym do ich potrzeb. Dlatego podjęli oni współpracę z Kołem Nauk o Poznaniu i Komunikacji z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, mającą na celu przegląd użyteczności komunikatora. W najbliższym czasie Kadu zostanie poddane szczegółowemu przeglądowi użyteczności, tak by w efekcie końcowym powstał produkt wygodniejszy i bardziej intuicyjny w użyciu dla każdego z użytkowników.

Z tego względu powstała ankieta, w której zadano pytania na temat tego kim jesteś, w jaki sposób używasz Kadu, co chciałbyś w nim zmienić i w jak zaimplementować w Kadu obsługę wielu protokołów. Anonimowa ankieta dostępna jest w dwóch wersjach: dla użytkowników Kadu i dla osób aktualnie nie używających Kadu. Wyniki zostaną opublikowane w formie zbiorczego raportu.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję