I zlot czytelników vortalu dobreprogramy - od jutra rejestracja!

Strona główna Aktualności

O autorze

Jutro rusza otwarta rejestracja na zapowiadany już, I zlot czytelników vortalu dobreprogramy. Przypomnijmy, że Zlot odbędzie się w dniach 21-23 września, w malowniczo położonej Szklarskiej Porębie. Będzie to jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. Planujemy, że udział w Zlocie weźmie około 130 osób.

Spotkanie zostało zaplanowane w taki sposób aby każdy znalazł coś dla siebie. Podczas Zlotu część czasu przeznaczona zostanie na sesje techniczne, które poprowadzą zarówno redaktorzy vortalu, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania. Tzw. "gwoździem programu będzie sesja poświęcona nowej wersji vortalu. Zlot będzie naturalnie również szansą do wzajemnej integracji. Po serii sesji technicznych planujemy spotkanie integracyjne na świeżym powietrzu przy grillu, pieczonym prosiaku i piwie ;-) Ostatniego dnia przewidziany został czas na dyskusje na temat rozwoju dobrychprogramów. Na miejscu zostanie zorganizowana mini kafejka internetowa do dyspozycji uczestników zlotu. Każdy uczestnik otrzyma firmowe gadżety dobrychprogramów - koszulkę i smycz. Przewidzieliśmy też identyfikatory z avatarami i nickami z forum aby każdy z nas mógł się rozpoznać w realnym świecie ;-)

Na potrzeby zlotu udostępnione zostaną w całości dwa ośrodki - Olimp i Olimp Retro położone w leśnym zaciszu blisko centrum Szklarskiej Poręby - górskiego kurortu położonego u stóp Karkonoszy. Pierwszy z nich będzie służyć jako główna baza noclegowa dla czytelników. W nim też znajduje się sala konferencyjna w której odbywać się będą wszystkie sesje. Wszyscy uczestnicy zakwaterowani zostaną w komfortowych 2- i 3-osobowych pokojach z łazienkami. Zagwarantowane będzie pełne wyżywienie od kolacji w piątek do śniadania w niedzielę. Warto także zaznaczyć, że Olimp dysponuje krytym basenem, sauną, i solarium, dzięki czemu chętni będą mogli zaznać także odrobiny relaksu ;-)

Zlot rozpocznie się późnym popołudniem w piątek 21 września i potrwa do wczesnego popołudnia w niedzielę 23 września. Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów - noclegi, wyżywienie, napoje i wiele innych związanych z organizacją imprezy. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i spodziewane dużo grono zainteresowanych udziałem w zlocie, aby uniknąć "pustych zgłoszeń" każdy uczestnik będzie musiał wpłacić jedynie symboliczne 50 zł.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc rejestracja odbywa się dwuetapowo. Obecnie dobiega końca rejestracja najbardziej aktywnych czytelników vortalu, którzy otrzymali imienne zaproszenia. Jutro, 10 sierpnia o godzinie 20.00, rejestracja zostanie otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Aby wziąć udział w zlocie należy mieć ukończone 18 lat i posiadać konto na naszym forum. Nick wraz z avatarem znajdą się na identyfikatorze, który otrzyma każdy uczestnik Zlotu. Uczulamy więc wszystkich chętnych, którzy nie są zarejestrowani na forum aby przed rozpoczęciem rejestracji dopełnili tego "formalnego wymogu" ;-)

Zachęcamy do rejestracji - tam po prostu trzeba być! Więcej szczegółów można uzyskać na stronie zlot.dobreprogramy.pl.

© dobreprogramy