I zlot czytelników vortalu dobreprogramy rozpoczęty!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś wieczorem rozpoczął się I zlot czytelników vortalu dobreprogramy. To jedyne w swoim rodzaju połączenie imprezy integracyjnej z konferencją techniczną. Udział w Zlocie bierze około 130 osób. Pierwszy dzień dostarczył sporo wrażeń nie tylko uczestnikom (pozdrawiamy zwłaszcza tych, którzy skazani byli na nieco dłuższą niż planowano podróż...) ale także - do czego przyczynił się opóźniony autobus - organizatorom ;-) W tej chwili trwa zacięta walka w ramach rozgrywek Open Arena, gdzie nasi Czytelnicy rywalizują o cenne nagrody.

Spotkanie zostało zaplanowane w taki sposób aby każdy znalazł coś dla siebie. Podczas zlotu część czasu przeznaczona zostanie na sesje techniczne, które poprowadzą zarówno redaktorzy vortalu, jak i przedstawiciele firm Adobe (Paweł Zakrzewski), Microsoft (Dominik Sołtysik) i Wacom (Mateusz Urbanowicz) - partnerów Zlotu. Jedna z sesji poświęcona zostanie nowej wersji vortalu, opowiemy również o tym jak wyglądają dobreprogramy "od kuchni".

Zlot będzie naturalnie również szansą do wzajemnej integracji. Po serii sesji technicznych odbędzie się spotkanie integracyjne przy grillu, pieczonym prosiaku i piwie ;-) Ostatniego dnia przewidziany został czas na dyskusje na temat rozwoju dobrychprogramów. Dzięki firmie Vobis, na miejscu została zorganizowana mini kafejka internetowa do dyspozycji uczestników zlotu. Każdy uczestnik otrzymał firmowe gadżety dobrychprogramów - koszulkę, smycz, a także identyfikator z avatarem i nickiem z forum abyśmy mogli rozpoznać się w realnym świecie ;-)

Na potrzeby Zlotu zostały udostępnione w całości dwa ośrodki - Olimp i Olimp Retro usytuowane w leśnym zaciszu blisko centrum Szklarskiej Poręby - górskiego kurortu położonego u stóp Karkonoszy. Pierwszy z nich służy jako główna baza noclegowa dla czytelników. W nim też znajduje się sala konferencyjna w której odbywają się wszystkie sesje. Dla części uczestników Zlotu zapewniliśmy bezpłatny autokar z Wrocławia. Transport zapewnia firma Światowit.

© dobreprogramy

Komentarze