r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

I2P 0.9.33

Strona główna Android Bezpieczeństwo Inne programy do zabezpieczeń

Aplikacja I2P na urządzenia z Androidem służy do tworzenia połączenia z internetem za pośrednictwem sieci I2P, pozwalając użytkownikom na zachowanie prywatności i anonimowości podczas korzystania z sieci.

Galeria programu

Program jest bardzo prosty w użyciu. Po zainstalowaniu wystarczy go uruchomić, a następnie odczekać kilka minut, podczas których aplikacja sama wykona niezbędne konfiguracje. Gdy wszystko pójdzie dobrze i sprawnie, program poinformuje nas, że nasze połączenie z internetem odbywa się za zaporą sieciową i w sieci I2P.

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą m.in. ustawić maksymalną prędkość pobierania i przesyłania danych, sprawdzić szczegółowe logi dotyczące trwającego połączenia oraz sprawdzić parametry tunelu połączenia.

Aplikacja I2P powstałą w ramach projektu Privacy Solutions. Jego częścią są też inne programy, stworzone z myślą o oddaniu użytkownikom narzędzi do ochrony ich prywatności w internecie. Szczegółowe informacje są dostępne tutaj.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rozmowy niekontrolowane: jak bezpiecznie i prywatnie korzystać ze smartfonu?

55
BEZPIECZEŃSTWO 21.01.2016 | Adam Golański

Słynny pisarz Philip K. Dick napisał w latach siedemdziesiątych zaskakująco prorocze słowa: przyjdzie taki czas, gdy kiedy nie będzie się już mówiło „oni mnie podsłuchują przez telefon”. Będzie się mówiło „mój telefon mnie podsłuchuje”. Dzisiaj w erze smartfonów można powiedzieć, że ku uciesze wielkiego biznesu, cyberprzestępców jak i organów ścigania wizja ta się spełnia na naszych oczach. Naszym zdaniem sytuacja nie jest jednak beznadziejna. Choć powszechnie używane smartfony nie są urządzeniami, które gwarantowałyby bezpieczeństwo i prywatność, to można je w dużym stopniu uodpornić na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.