r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IB Mathematics formula booklet 1.0

Strona główna iOS Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka

IB Mathematics formula booklet to odpowiednik tablic matematycznych dla osób zdających maturę międzynarodową (IBO) z matematyki.

Wzory zostały podzielone na działy Core i Options, zgodnie z systemem egzaminów matury międzynarodowej, a także na działy matematyki. Dzięki temu można szybko znaleźć formuły potrzebne w konkretnych zadaniach. Wszystkie opisy zostały przygotowane w języku angielskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Jutro matura z matematyki. Zrób sobie powtórkę na smartfonie

21
04.05.2016  •  Anna Rymsza

Egzamin maturalny z matematyki od lat uznawany jest za trudny. Wiele osób jest zdania, że nie powinien być obowiązkowy, choć matematykę nazywa się królową nauk. Dlatego przygotowałam kilka aplikacji, które mogą pomóc w powtarzaniu materiału i ćwiczeń przed jutrzejszym egzaminem. Mam nadzieję, że dzięki nim maturzyści poczują się pewniej. Matura+ Matematyka Matura+ Matematyka dla Androida to świetna aplikacja do nauki nie tylko matematyki, ale przede wszystkim rozwiązywania testów maturalnych na poziomie podstawowym. Zadania zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.