IBExpert 2019.11.13.1

Strona główna Windows Serwery i narzędzia dla specjalistów IT Narzędzia bazodanowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

IBExpert jest profesjonalnym narzędziem do tworzenia i zarządzania bazami danych, opartymi o silnik InterBase i Firebird.

Pozwala na intuicyjną współpracę i wizualizację wszystkich obiektów bazodanowych, edycję kodu SQL zapytań, procedur i wyzwalaczy oraz udostępnia intuicyjny interfejs pozwalający w łatwy sposób zaprojektować nawet złożoną bazę. Umożliwia monitorowanie i optymalizację wydajności bazy. IBExpert posiada moduł łączenia i dzielenia danych z istniejących tabel oraz system zarządzania wykonaniem wieloetapowych skryptów z podglądem wyników poszczególnych zapytań.

Dodatkowo udostępniany jest system analizy danych ze wsparciem dla kostek OLAP oraz system zarządzania metadanymi i dokumentowania struktury bazy, a także debugger procedur składowanych i wyzwalaczy.

Uwaga!

  1. Pełna wersja programu występuje także w bezpłatnej odmianie do zastosowań edukacyjnych o zbliżonej funkcjonalności (m.in. z wyjątkiem ograniczenia wielkości bazy do 50MB oraz braku wsparcia dla kostek OLAP). Informacje na ten temat można znaleźć na stronie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!