IBExpert 50% taniej! - promocja i konkurs CRO

Strona główna Aktualności

O autorze

We współpracującym z naszym vortalem, Centrum Rejestracji Oprogramowania (CRO), rozpoczęła się promocja na program IBExpert. Od dzisiaj do 31 grudnia można nabyć licencję na program z 50% rabatem tj. w orientacyjnej cenie 595 zł netto (726 zł brutto) za 1 szt. (cena może minimalnie zmieniać się w zależności od aktualnego kursu walut). Ponadto, przy zakupach internetowych obowiązuje dodatkowy rabat w wysokości min. 10% (w zależności od wielkości zamówienia).

Jutro i pojutrze na stronach CRO odbędzie się konkurs w którym można będzie wygrać bezpłatną licencję programu IBExpert. Szczegóły omówione zostaną na stronie CRO.

IBExpert jest profesjonalnym narzędziem do tworzenia i zarządzania bazami danych, opartymi o silnik InterBase 4-7.x i Firebird 1.x. Pozwala na intuicyjną współpracę i wizualizację wszystkich obiektów bazodanowych, edycję kodu SQL zapytań, procedur i wyzwalaczy oraz udostępnia intuicyjny interfejs pozwalający w łatwy sposób zaprojektować nawet złożoną bazę. Umożliwia monitorowanie i optymalizację wydajności bazy. Posiada moduł łączenia i dzielenia danych z istniejących tabel oraz system zarządzania wykonaniem wieloetapowych skryptów z podglądem wyników poszczególnych zapytań. Dodatkowo udostępniany jest system analizy danych ze wsparciem dla kostek OLAP oraz system zarządzania metadanymi i dokumentowania struktury bazy, a także debugger procedur składowanych i wyzwalaczy.

Wersję testową programu można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia administracyjne i internetowe

© dobreprogramy
s