reklama

IBM Forum 2013 11 marca w Warszawie, będzie można oglądać na żywo

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Nadchodzi dziewiąta już edycja IBM Forum — jednej z największych konferencji tego typu w Polsce. Jak zwykle, zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w dziedzinie wykorzystania danych w biznesie, nowe wyzwania i propozycje rozwiązań. Jest to też niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, spotkania z klientami IBM i jego partnerów, którzy już wdrożenia mają za sobą i zapoznania się z najnowszymi technologiami. Konferencja odbędzie się 11 marca w Warszawie, w hotelu Hilton przy ulicy Grzybowskiej 63.

Agenda spotkania jest bardzo bogata. W tym roku prelekcje zostały podzielone na 4 równoległe panele, dodatkowo prowadzony będzie panel partnerów biznesowych i będzie można zajrzeć do Demo Roomu. Panel numer 1, błękitny, poświęcony został chmurom obliczeniowym, ich przeróżnym zastosowaniom biznesowym, optymalizacji kosztów z wykorzystaniem „inteligentnej infrastruktury” i znaczeniu infrastruktury sieciowej w centrum danych. Panel 2, czerwony, poświęcony został w dużej części wdrażaniu rozwiązań firmy IBM, jak IBM System Storage, IBM Flex System, IBM System Networking, IBM SAN Volume Controller czy IBM POWER. Panel 3, zielony, został ułożony z myślą o hurtowniach danych, ich analizie i przetwarzaniu. Uczestnicy tej części będą mogli posłuchać na przykład o systemie automatycznych decyzji kredytowych w Banku ING. Panel 4, granatowy, poświęcony został w większości zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem — poszukiwaniu anomalii, DLP i monitorowaniu ataków czy procesowi certyfikowania aplikacji.

W Demo Roomie będzie można poznać między innymi nową generację macierzy dyskowych IBM Storwize, środowisko sieciowe OpenFlow, serwery hybrydowe System z czy systemy PureData dedykowane dla baz danych. W ramach panelu dla partnerów biznesowych będzie można zapoznać się z rozwiązaniami firm infonet Projekt, Atom-Tech, InfoLAN, Atena, Intel i Fast White Cat — w większości również bazujących na rozwiazaniach dostarczonych przez IBM.

Na stronie rejestracji można wybrać sobie prezentacje z różnych ścieżek, w których chcemy wziąć udział. Na stronie wydarzenia można znaleźć szczegółową agendę oraz krótkie biografie prelegentów. W godzinach prezentacji warto odwiedzić także stronę główną IBM Forum IT, gdzie będzie można obejrzeć wykłady na żywo (poza Demo Room) bez podróży do Warszawy. Portal dobreprogramy objął konferencję patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama