r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IBM dołączył do OpenOffice.org

Strona główna Aktualności

Firma IBM oficjalnie dołączyła do społeczności pracującej nad projektem pakietu biurowego OpenOffice.org i zapowiedziała przekazanie na jego rzecz części kodu aplikacji Lotus Notes.

Decyzja firmy jest dość zaskakująca, gdyż od pewnego czasu pojawiały się pogłoski, że IBM pracuje nad własnym pakietem pod szyldem marki Lotus. Prócz tego, projekt OpenOffice.org jest prowadzony przez firmę Sun, która jest przecież jednym z większych rywali Big Blue.

IBM już od dawna popierał rozwój formatu ODF (OpenDocument Format), nawet rozpoczął prace nad włączeniem jego obsługi do Lotus Notes, teraz chce aktywnie włączyć się jego tworzenie i promocję. Szanse ODF na zdobycie popularności wzrosły po niedawnym odrzuceniu przez ISO formatu Office OpenXML, promowanego przez Microsoft.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.