r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IC Mobile Navigator 2.0.3

Strona główna iOS Podróże i transport Komunikacja zbiorowa

IC Mobile Navigator to aplikacja przeznaczona dla pasażerów korzystających z usług PKP Intercity. Pozwala sprawdzić rozkład jazdy pociągów, opóźnienia, a także dokonać zakupu biletów.

Główne okno programu dzieli się na 4 części: wyszukaj połączenie i kup bilet, informacje dla pasażera, punktualność i kontrola biletów. Pierwszy z modułów. Wśród obsługiwanych kategorii pociągów znajdują się: Express InterCity Premium, Express InterCity, InterCity oraz Twoje Linie Kolejowe. Niestety nie kupimy z jej poziomu biletów na popularne połączenia regionalne.

r   e   k   l   a   m   a

Moduł wyszukiwania połączeń działa poprawnie, brakuje w nim jednak możliwości wyznaczenia godziny połączenia. W przypadku popularnych tras oznacza to przewijanie listy, w celu odnalezienia pociągu. Nie znajdziemy tu także szczegółowych informacji o pociągu, udogodnieniach jakie oferuje. Kolejnym ograniczeniem jest potrzeba posiadania konta SkyCash. Bez niego nie dokonamy zakupu biletu. Oznacza to również, że aplikacja nie współpracuje z naszym kontem w serwisie przewoźnika, z jej poziomu nie mamy dostępu do zakupionych tam biletów.

Bilety które nabędziemy z poziomu aplikacji są przypisane do urządzenia. Nie możemy ich drukować, ani zakupić z myślą o kimś innym. Zastrzeżenia budzi też moduł powiadomień o opóźnieniach. Nie zawsze podaje aktualne informacje o stanie faktycznych konkretnego połączenia.

Interfejs IC Mobile Navigator dopasowano do stylistyki serwisu www, dzięki temu nawigacja jest bardziej intuicyjna. Program pomimo sporej ilości braków dobrze spełnia podstawowe zadanie. Pozwala wyszukać połączenie i w kilku krokach zakupić bilet.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Odświeżona aplikacja PKP Intercity z możliwością zakupu biletów

22
OPROGRAMOWANIE 05.03.2015 | Paweł Piskurewicz

Pod koniec ubiegłego roku PKP Intercity nawiązało współpracę z systemem płatności mobilnych SkyCash. Dzięki niej, z poziomu usług SkyCash możemy zakupić bilety na pociągi EIC, IC, TLK i EIP znane jako Pendolino. Teraz podobne rozwiązanie trafiło do nowej wersji oficjalnej aplikacji mobilnej PKP Intercity czyli IC Mobile Navigator. Odświeżona wersja programu przynosi dwie główne zmiany: przebudowanym interfejsie oraz możliwość zakupu biletu. Jedynym obsługiwanym kontem jest konto SkyCash, do założenia którego aplikacja bardzo intensywnie nas namawia. Wiążą się z tym dwa odczuwalne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 30.09.2016 21:38

@gggosc (niezalogowany): Widzę że Dobre Programy" nie wypowiedziały się na ten temat a chyba powinny choćby przez fakt odpowiedzialności za to co piszą.
Nie lepiej jest z IC do którego napisałem w tej sprawie.

Taki wstydliwy ups i nikt nie chcę się z tego wytłumaczyć?

To po co są możliwości żeby o czymś co jest nie tak napisać, jeśli i tak nikt tego nie przeczyta?
Halllo - te czasy się skończyły :)

  #1 29.09.2016 14:02

Gdy probuje go pobrac otrzymuje komunikat z App Store - Rzecz niedostepna. Polski sklep nie udostepnia obecnie zadanej rzeczy.

To jakis zart?

Ktos pisze ze mozna I nie srawdza czy tak jest?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.