r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ICANN podsumowuje rok 2008

Strona główna Aktualności

Organizacja ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers), zajmująca się między innymi przyznawaniem domen internetowych opublikowała raport na temat swojej działalności w roku 2008.

Przygotowany raport koncentruje się na osiągnięciach i postępie organizacji w 2008 roku. Czołowe miejsce zajmuje proces uwalniania domen najwyższego poziomu (TLD) i umożliwienie ich rejestracji. Na dalszych pozycjach uplasowały się wprowadzenie międzynarodowych nazw domen oraz prace nad zorganizowaniem konsultacji w sprawie mechanizmów zaufania pomiędzy podmiotami.

Pozostała część przedstawia szczegóły biograficzne każdego zarządu spółki i najważniejsze plany organizacji. Prócz tego, dołączono raporty z działania departamentów korporacji, zawarto też krótką historię organizacji z podziałem na ponad trzydzieści międzynarodowych publicznych spotkań jako, że ICANN obchodził w ubiegłym roku dziesięciolecie istnienia.

Pełna treść raportu jest dostępna na stronach ICANN i liczy 133 strony.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.