r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ICM Meteo 7.2.1.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

ICM Meteo to aplikacja bazująca na popularnym serwisie pogodowym meteo.pl. Znany jest z dokładnych i szczegółowych prognoz oraz bardzo specyficznego sposobu prezentowania danych.

To właśnie sposób prezentacji informacji jest jednym z głównych problemów przy tworzeniu aplikacji. Autor ICM Meteo nie stara się go zmieniać. Pogoda jest prezentowana w formie takiej jak na stronie, czyli grafiki. Jest ona pobierana zaraz po starcie aplikacji. Aby przejść do innych opcji ICM Meteo należy skorzystać z dolnego menu. Tam też możemy przełączyć prognozę 60h na 84h.

Wybierając pozycję pokaż wszystkie miasta otrzymujemy dostęp do pozostałych informacji takich jak komentarz meteorologa na obecny dzień oraz szczegółowe mapy i dane dla konkretnych zjawisko. Niestety umieszczenie tego wszystkiego pod opcją pokaż wszystkie miasta jest nieczytelne. Miejsca możemy wyszukać za pomocą klasycznej listy jak i mapy. Od niedawna aplikacja wspiera także popularne serwisy burzowe oferując podgląd map.

Zawodzi brak informacji o pogodzie na kafelku. Prezentuje on jedynie nazwę miasta wraz z kodem. Pomimo tych braków ICM Meteo pozwala w szybki i wygodny sposób otrzymać prognozy z meteo.pl. Aplikacja dostępna jest za darmo i zawiera reklamy. Możemy się ich pozbyć za pomocą mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.