r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ICOON 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Edukacja i nauka

Jedziesz do obcego kraju i nie znasz języka dostatecznie dobrze, a chcesz szybko o coś zapytać? Ta aplikacja pomoże w takich niezręcznych sytuacjach. ICOON to nic innego, jak słownik graficzny. Prosty, ale jakże przydatny i pomysłowy.

Galeria programu

Aplikacja posiada około 1000 ilustracji, które przedstawiają przedmioty lub czynności, przy czym około 170 z nich to kolorowe zdjęcia. Ikony przydzielone są do 12 głównych kategorii, ułatwiających wyszukanie odpowiedniego pojęcia. Znalezienie odpowiedniej grafiki przyspieszy również wyszukiwarka tekstowa, dostępna w języku polskim i angielskim. Potem wystarczy pokazać obrazek rozmówcy i ewentualnie dodać coś na migi, aby uzyskać pomoc.

Do ikon można dodać notatkę (niestety wyszukiwanie nie obejmuje notatek) i można zmieniać ich opisy. Każda z grafiki pozwala na dodanie do listy ulubionych.

Słownik powstał przy współpracy AMBEPRESS i Nokii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.