ID3 renamer ID3 renamer 7.2.7

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ID3 renamer to lekki, prosty i niezwykle przydatny program do modyfikowania i aktualizowania tagów ID3 w plikach multimedialnych.

ID3 renamer umożliwia dodawanie i edytowanie informacji zawartych w metadanych, korzystając z określonych formuł lub z pozostałych, niezbędnych funkcji znajdujących się w programie. ID3 Renamer wspiera następujące tagi: ID3v1, ID3v1.1, ID3v1.1 z rozszerzeniem odtwarzacza Winamp oraz ID3v2.x.

Program ID3 renamer idealnie nadaje się do modyfikowania tagów ID3 w plikach muzycznych MP3. Poza tym usuwa znaki diakrytyczne, które nie są wspierane przez niektóre urządzenia przenośne, a także bezpośrednio łączy się z największą internetową bazą danych FreeDB, w celu uzyskania informacji o pliku.

Użytkownik może ręcznie zdefiniować i dodać odpowiednie informacje w metadanych lub skorzystać z automatycznych procesów, które w znacznym stopniu przyśpieszą zmianę tagów i usprawnią pracę użytkownikowi. W programie możemy zaktualizować informacje odnośnie nazwy albumu, nagrania, gatunku muzycznego, a także rok produkcji i wpisać odpowiedni komentarz.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!