r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[IDF2013] Intel obiecuje tablety poniżej 100 USD jeszcze przed tegorocznymi świętami

Strona główna AktualnościBIZNES

Bryan Kraznich, nowy CEO Intela, podczas prezentacji otwierającej Intel Developer Forum zapowiedział erę tanich tabletów. Zadeklarował, że urządzenia w cenie poniżej 100 USD pojawią się w sklepach jeszcze przed tegorocznymi świętami.

Deklaracja była oczywiście na dużym poziomie ogólności, Krzanich nie zdradził szczegółów dotyczących tych urządzeń. Oczywistym jest, że mówił o urządzeniach z procesorami Intela, nie wiadomo tylko, czy napędzanych Windowsem, czy Androidem. Obecność maskotek Androida przed centrum konferencyjnym Moscone w San Francisco sugeruje jednak, że przywiązanie firmy do partnerstwa z Microsoftem nie jest ślepe. Dużo pytań z sali dotyczyło właśnie tego tematu - uczestnicy sugerowali, że problemy z adopcją wielu nowych urządzeń z Intelem na pokładzie wynikają ze słabości nowego systemu Windows 8. CEO Intela nie chciał naturalnie potwierdzić niczego wprost, dał jednak do zrozumienia, że przyjaźń Intela z Androidem będzie kwitła coraz mocniej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.