r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IDPhotoStudio 2.14.7.58

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IDPhotoStudio to nieskomplikowany edytor zdjęć, których użyjemy w rozmaitych dokumentach, takich jak: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja czy wielu innych.

Korzystanie z programu IDPhotoStudio jest bardzo proste. Wybieramy plik JPG w odpowiednim rozmiarze, który zamierzamy edytować, następnie określamy typ dokumentu i jego wymiary obowiązujące w danym państwie, a nastepnie rozpoczynamy operację kadrowania fotografii. Możemy także zdefiniować, ile kopii danego zdjęcia chcemy wykonać za pomocą aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

IDPhotoStudio zawiera informacje o wymaganiach związanych z rozmiarem zdjęcia do paszportu i innych dokumentów, jakie obowiązują w ponad 20 rozmaitych krajach (w tym również Polsce), dzięki czemu program adresowany jest zarówno do mieszkańców naszego państwa, jak i innych części świata.

Warto dodać, że IDPhotoStudio jest kompatybilny ze wszystkimi modelami drukarek, co pozwala na wydrukowanie przygotowanej fotografii.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
stan55   10 #2 13.09.2016 07:40

Nie instalować pod żadnym pozorem, szpieg, mam olbrzymie kłopoty odinstalować to g...o.

yanko wojownik   14 #1 01.01.2016 08:44

Czyli można się bez pomocy płatnego fotografa mając to narzędzie obejść jak fotka w dokument potrzebna - popieram idee, i że PL, no że za free!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.