IE Data Savings IE Data Savings 1.4.3.3

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

IE Data Savings to proste narzędzie od Microsoftu, którego zadaniem jest lepsza kontrola trybu oszczędności danych w mobilnej przeglądarce Internet Explorer. Możemy go aktywować od wersji 8.0, a dzięki IE Data Savings śledzić ile danych w wybranym okresie zaoszczędziliśmy.

Interfejs jak i samo działanie programu są bardzo proste. Aby aktywować aplikację, należy najpierw w przeglądarce włączyć tryb oszczędności danych (dostępne jest kilka poziomów kompresji). Sam pobranie informacji i ich analiza również wymaga chwili czasu. Program składa się z 3 części. Pierwsza prezentuje zużycie na wykresie kołowy, wraz z podziałem na okresy czasu.

Druga z zakładek to historia, tam możemy prześledzić miesięczne oszczędności, dodatkowo przeliczone na inne media. Przykładowo dowiemy się ile minut filmu możemy obejrzeć za zaoszczędzone dane, albo ile aplikacji pobrać ze sklepu Windows Phone. Ostatnia część to informacje o programie. Główną wadą IE Data Savings jest istnienie jako samodzielna aplikacja. Takie funkcje powinny być wbudowane w Internet Explorera, albo być dostępne z poziomu ustawień systemowych. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!