r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IE Password Decryptor 9.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł

IE Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Internet Explorer.

Galeria programu

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym pod warunkiem, że realizowane ono było z wykorzystaniem funkcji autouzupełniania lub autoryzacji HTTP Basic Authentication. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a IE Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 9. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML. Ponadto oferuje ono również wbudowany menadżer historii, pozwalający na usuwanie i dodawanie do spisu wybranych pozycji.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
dexterix   8 #5 31.07.2015 13:27

Dlaczego instalator jest zabezpieczony hasłem? To warez czy DobreProgramy?

  #4 29.01.2015 14:56

Po prostu super pomógł mi odnaleźć hasło i inne problemy też rozwiązał z hasłami

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 18.01.2015 17:31

Kolejny dobry program do odzyskiwania zapomnianych haseł. program mały i skuteczny. Polecam.

  #2 14.05.2013 22:01

@_alf
a dlaczego miałaby redakcja nie móc zamieszczać takich programów?
narzędzie jak narzędzie - nóż też może służyć do zamachu

PS. działa pod IE10??

_alf   5 #1 22.03.2013 09:08

ja mam wątpliwości czy takie programy w ogóle redakcja powinna zamieszczać, chociaż zdaję sobie sprawę także z tego, że dla chcącego (ciekawskiego lub złośliwego) nic trudnego.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.