IE Password Decryptor IE Password Decryptor 12.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

IE Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Internet Explorer.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym pod warunkiem, że realizowane ono było z wykorzystaniem funkcji autouzupełniania lub autoryzacji HTTP Basic Authentication. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a IE Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 9. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML. Ponadto oferuje ono również wbudowany menadżer historii, pozwalający na usuwanie i dodawanie do spisu wybranych pozycji.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!