IE Password Decryptor 9.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

IE Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania wszystkich haseł zapisanych w przeglądarce Internet Explorer.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które podawaliśmy podczas logowania na dowolnej stronie internetowej, serwisie społecznościowym czy forum dyskusyjnym pod warunkiem, że realizowane ono było z wykorzystaniem funkcji autouzupełniania lub autoryzacji HTTP Basic Authentication. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a IE Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić wszystkie hasła podawane przez użytkownika podczas logowania w Sieci za pomocą przeglądarki Internet Explorer w wersji 4 do 9. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML. Ponadto oferuje ono również wbudowany menadżer historii, pozwalający na usuwanie i dodawanie do spisu wybranych pozycji.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
dexterix   8 #5 31.07.2015 13:27

Dlaczego instalator jest zabezpieczony hasłem? To warez czy DobreProgramy?

  #4 29.01.2015 14:56

Po prostu super pomógł mi odnaleźć hasło i inne problemy też rozwiązał z hasłami

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 18.01.2015 17:31

Kolejny dobry program do odzyskiwania zapomnianych haseł. program mały i skuteczny. Polecam.

  #2 14.05.2013 22:01

@_alf
a dlaczego miałaby redakcja nie móc zamieszczać takich programów?
narzędzie jak narzędzie - nóż też może służyć do zamachu

PS. działa pod IE10??

_alf   6 #1 22.03.2013 09:08

ja mam wątpliwości czy takie programy w ogóle redakcja powinna zamieszczać, chociaż zdaję sobie sprawę także z tego, że dla chcącego (ciekawskiego lub złośliwego) nic trudnego.