IE Tab 2 for Firefox 6.2.18.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

IE Tab 2 for Firefox to rozszerzenie dla przeglądarki Firefox, które umożliwia użytkownikowi wyświetlanie zawartości stron internetowych przy użyciu Internet Explorera. Dzięki niemu, z poziomu Firefoksa otworzymy witryny, wymagające do poprawnego działania różnego rodzaju mechanizmów i funkcji zaimplementowanych/obsługiwanych jedynie przez Internet Explorera.

Korzystając z rozszerzenia posiadamy możliwość przeglądania bezpośrednio w kartach Firefoksa stron WWW wymagających kontrolek ActiveX, wyświetlania i obsługi plików zapisanych na dysku komputera (za pomocą Eksploratora Windows), korzystania z Outlook Web Access oraz funkcji platformy Sharepoint, dostępnych jedynie z poziomu Internet Explorera. IE Tab 2 for Firefox docenią również twórcy stron internetowych, gdyż umożliwia ono wygodne sprawdzanie poprawności wyświetlania projektów w przeglądarce Microsoftu bez konieczności jej uruchamiania.

Rozszerzenie umożliwia wyświetlanie stron w kartach Firefoksa korzystając z silników renderujących stosowanych w Internet Explorerze 7, 8 i 9. Inne dostępne w IE Tab 2 for Firefox funkcje to Auto URL do tworzenia listy adresów URL, które automatycznie uruchamiane będą z wykorzystaniem IE, a także zestawienia stron wykluczonych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jangiz   3 #3 24.09.2017 20:16

Jest odrzucany przez Firefoxa 55.0.3

Meszuge   18 #2 03.03.2016 00:12

A gdzie wersja dla Opery?