reklama

IE7pro 2.0 Beta 3

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się trzecia wersja beta aplikacji IE7pro 2.0 poszerzającej możliwości najpopularniejszej przeglądarki na świecie.

Aplikacja integruje się z przeglądarką firmy Microsoft - Internet Explorer w wersji 7 i 6- poszerzając jej możliwości między innymi o obsługę za pomocą gestów myszką, filtr reklam, narzędzie do łatwej edycji wyszukiwarek, ustawienia proxy, zapisywanie strony jako obrazka, odświeżanie strony co określoną ilość czasu czy zmianę nazwy user agenta.

Ustawienia IE7pro dostępne są po kliknięciu w ikonkę aplikacji widoczną w Internet Explorer na pasku stanu, stamtąd użytkownik ma również szybki dostęp do najbardziej przydatnych funkcji. Dzięki temu dodatkowi przeglądanie zasobów internetowych za pomocą IE7 staje się bardziej przyjemne i użyteczne. Najnowsza wersja posiada kilka poprawek usprawniających działanie programu. Listę zmian wprowadzonych w IE7pro 2.0 znaleźć można na forum projektu.

Najnowszą wersję aplikacji IE7pro 2.0 Beta 3 można pobrać z serwerów producenta. Przypominamy, że jest to wersja niestabilna i może działać nieprawidłowo.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić