IE9 Tweaker 2.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IE9 Tweaker jest małym i prostym narzędziem, które umożliwia użytkownikowi dostosowywanie ustawień przeglądarki Internet Explorer 9 do własnych preferencji.

Program pozwala w wygodny i łatwy sposób zmieniać ustawienia, które albo nie są w ogóle dostępne z poziomu przeglądarki, albo przeważnie trudno je odnaleźć. Umożliwia zmianę sposobu wyświetlania paska menu (zawsze widoczny lub zawsze na wierzchu), aktywowanie na stałe trybu InPrivate, dodanie trójwymiarowej granicy pomiędzy paskiem narzędzi i oknem przeglądania stron internetowych, uruchamianie IE w trybie pełnoekranowym, zmniejszenie ikon na pasku narzędzi oraz zmianę ilości maksymalnie pobieranych w tym samym czasie plików. IE9 Tweaker daje również możliwość personalizacji strony startowej (about:tabs) z często odwiedzanymi miejscami w Internecie. Z jego pomocą możemy ustalić nie tylko jakie witryny się na niej pojawią, ale również ile ich będzie i w ilu wierszach będą wyświetlane.

Zaletą IE9 Tweaker jest brak konieczności instalacji. Program po ściągnięciu i uruchomieniu od razu gotowy jest do pracy.

Uwaga!

  1. Narzędzie wymaga zainstalowanej w systemie przeglądarki Internet Explorer 9. Pobrać ją można z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Przeglądarki stron WWW.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!