[IEM2014] Fotele dla graczy, czyli Need for Seat

Strona główna Aktualności

O autorze

Wśród wystawców na Intel Extreme Masters w Katowicach pojawiła się amerykańska firma o wszystko mówiącej nazwie Need for Seat. Jej produkty widoczne są na turniejach gamingowych z całego świata, więc nie jest dziwne, że spotkaliśmy ją też w Spodku. W szerokiej ofercie producenta można znaleźć fotele zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalnych graczy. Wybór jest ogromny, od podstawowych modeli, które zapewnią nam komfort grania przez maksymalnie osiem godzin, po fotele, które udźwigną prawdziwych graczy z wagą do 180 kilogramów przez prawie dobę.

Miałem okazję sprawdzić czy fotele rzeczywiście są tak wygodne, jak zachwala producent. Po trzech dniach wędrówek po katowickim Spodku, chwila wytchnienia w objęciach jednego z modeli Maxnomic wprawiła mnie w błogostan. Gdybym miał taki fotel w domu chyba bym musiał zmienić zawód, na przykład profesjonalnego gracza ;). Żadna siła by mnie nie wyrwała z tak wygodnego siedziska.

Amerykański producent nie skupia się jednak tylko na ofercie dla graczy. Próbuje też swoich sił w rozwiązaniach dla zapracowanych biznesmenów. Oferta jest równie bogata jak ta dla fanów świata elektronicznej rozrywki, niemniej ceny za poszczególne modele jasno określają docelowego klienta.

© dobreprogramy

Komentarze