r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[IEM2014] Premierowy wieczór na stoisku ASUSa

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Dzisiaj na stoisku ASUSa na Intel Extreme Masters 2014 miała miejsce polska premiera najnowszego notebooka dla graczy. To mobilny sprzęt z serii Republic of Gamers, model G56. Specyfikacja prezentuje się znakomicie. Oczywiście mamy Intela Core i7, do tego nawet 32 GB pamięci RAM. Standardowo na wyposażeniu jest dysk talerzowy o pojemności 750 GB, głośniki Bang & Olufsen IcePower z technologią SonicMaster Premium oraz karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 760M z 2GB własnej pamięci.

Według mnie, do tej bądź co bądź mocnej konfiguracji, zwykły dysk pasuje jak kwiatek do kożucha. Zwłaszcza, że z nieoficjalnych rozmów z przedstawicielami ASUSa wynika, że cena podstawowej konfiguracji będzie oscylować gdzieś w okolicach 5 tysięcy złotych...

O notebooku było bardzo głośnio, nawet przed katowicką imprezą. Natomiast zupełnie po cichu przeszła prezentacja dwóch topowych kart graficznych. Mowa o Matrix-GTX780Ti Platinum oraz Matrix-R9290X Platinum, najwydajniejsze potwory z obu konkurencyjnych obozów. Więcej na temat nowych kart dowiecie się już w najbliższy wtorek, kiedy to będzie miała miejsce ich oficjalna premiera.

r   e   k   l   a   m   a
Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.