r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

[IEM2014] Stoisko Intela, a na nim dla każdego coś fajnego

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Wśród tegorocznych wystawców na Intel Extreme Master zdecydowanie największe wrażenie robi wzorowo zagospodarowana olbrzymia przestrzeń… Intela. Główny sponsor mistrzostw świata dla graczy rozłożył się na środku Spodka. Duża przestrzeń i tysiące potencjalnych odwiedzających skłoniły Intela do wystawienia prawdziwych perełek wśród sprzętu komputerowego.

Na różnych urządzeniach można pograć we wszystkie tytuły, w których rywalizują gracze ze światowej czołówki. I tak swoich fanów przyciągają Starcraft II, League of Legends i Counter Strike. Oczywiście to nie jedyne tytuły, w których można się sprawdzić. Nie zabrakło też nadchodzącego Heartstone oraz Civilization 5. W te dwa ostatnie tytuły można pograć na intrygującym Sony Vaio Duo. Ten konwertowalny ultrabook może być zarówno wydajnym laptopem jak i całkiem poręcznym tabletem. Osobiście sprawdziłem możliwości tego mikrusa w Civilization 5, pozytywnie się zaskakując płynnością gry jak i responsywnością interfejsu. A przecież to tylko jeden z wielu sprzętów na stoisku głównego sponsora.

W oczy rzucają się też dedykowane dla graczy konstrukcje Alienware. Może nie są one tak poręczne jak opisane wyżej Sony, jednak wydajnościowo prezentujące się o wiele lepiej. Pojawiły się również komputery typu All-In-One marki Lenovo, które wzbudziły żywe zainteresowanie wśród graczy, nie mających zbyt wiele do czynienia wcześniej z takimi konstrukcjami.

r   e   k   l   a   m   a

Nie mogło oczywiście zabraknąć tabletów, z którymi Intel radzi sobie coraz lepiej. Co ciekawe, prezentowane są znane raczej tylko na rynku polskim produkty firm Colorovo i GoClever. Ten ostatni prezentuje opisaną przez nas jak i przez blogerów Insignię 785 Pro.

Nie samym sprzętem gracz żyje :). W zakamarkach stoiska Intela można było się natknąć na gablotę z oficjalnym pucharem Intel Extreme Masters, z którym można było sobie zrobić słodkie fotki:). Nie zapomniano też o entuzjastach wyścigów. Można było zasiąść za kierownicą prawie prawdziwego bolidu F1.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.