IE7pro 2.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Po sporym okresie testów ukazała się stabilna wersja dodatku IE7pro 2.0 przeznaczonego dla przeglądarki firmy Microsoft.

IE7pro 2.0 integruje się z najnowszą wersją przeglądarki firmy Microsoft - Internet Explorer 7 i 6 - poszerzając jej możliwości między innymi o obsługę za pomocą gestów myszką, filtr reklam, narzędzie do łatwej edycji wyszukiwarek, ustawienia proxy, zapisywanie strony jako obrazka, odświeżanie strony co określoną ilość czasu czy zmianę nazwy user agenta.

Ustawienia IE7pro dostępne są po kliknięciu w ikonkę aplikacji widoczną w Internet Explorer 7 na pasku stanu, stamtąd użytkownik ma również szybki dostęp do najbardziej przydatnych funkcji. Dzięki temu dodatkowi przeglądanie zasobów internetowych za pomocą IE7 staje się bardziej przyjemne i pożyteczne. Najnowsza wersja posiada kilka poprawek usprawniających działanie programu.

W najnowszej wersji oznaczonej jako 2.0 zadbano przede wszystkim o podniesienie stabilności działania i dostarczenie użytkownikom wydania działającego z systemami 64 bitowymi. Autorzy poza tym podmienili domyślnego menadżera pobierania plików dostępnego w IE na MiniDM i dodali skrót klawiszowy CTRL+M odpowiedzialny za minimalizację przeglądarki do zasobnika systemowego. Pełna lista funkcji oferowanych przez IE7pro 2 dostępna jest na stronie projektu.

Najnowszą wersję aplikacji IE7pro 2.0 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Nakładki i dodatki do przeglądarek

© dobreprogramy