r   e   k   l   a   m   a
reklama

III Kongres Bezpieczeństwa Sieci już za 2 tygodnie

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za dwa tygodnie rozpocznie się III Kongres Bezpieczeństwa Sieci. W trakcie Kongresu będą odbywać się równoległe konferencje: Firewall & VPN GigaCon, Network Security GigaCon, Secure Mail GigaCon. Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu jest Bezpieczeństwo = Oszczędność.

W ramach Firewall & VPN GigaCon poruszona zostanie taka tematyka jak: firewalle sprzętowe i osobiste, systemy wykrywania włamań (IDS) i zapobiegania włamaniom (IPS), a także VPN na przykładzie tzw. studium przypadku. Uczestnicy Network Security GigaCon będą mogli uczestniczyć w sesjach na temat zintegrowanych urządzeń do kompleksowej ochrony (antywirusowej, wykrywania wtargnięć, filtrowania treści), a także na temat audytu i polityki bezpieczeństwa sieci, narzędzi do zarządzania siecią, zarządzania desktopami, bezpieczeństwa transmisji, systemów biometrycznych oraz analizy powłamaniowej sieci. Podczas Secure Mail GigaCon będą z kolei omawiane takie zagadnienia jak ochrona przed wirusami, spamem (na serwerze i po stronie klienta), bezpieczeństwo serwerów pocztowych, prawne aspekty spamu w Polsce i UE, problem spamu a działalność marketingowa w Internecie, a także sposoby ochrony przed oszustwami internetowymi (phishing, scam itp).

To bez wątpienia największe spotkanie branży bezpieczeństwa w Polsce, i co ważne wstęp na nie jest całkowicie bezpłatny. Wykładom będzie towarzyszyć wystawa najnowszych rozwiązań i produktów z zakresu bezpieczeństwa sieci, a także płatne warsztaty tematyczne. Partnerami kongresu są firma MKS, serwis Allegro.pl oraz Konfederacja Pracodawców Polskich, vortal dobreprogramy jest zaś głównym partnerem medialnym.

Kongres będzie odbywać się w dniach 20-21 lutego, w Hotelu Marriott w Warszawie. Więcej informacji można uzyskać na oficjalnej stronie www.kongresbezpieczenstwa.org.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial