r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IITC (Ingress Intel Total Conversion) 0.25.1

Strona główna Android Gry Dodatki i inne aplikacje dla graczy

IITC, czyli Ingress Intel Total Conversion, to świetna aplikacja, pozwalająca pobrać dane z gry Ingress, a także Pokemon GO, pokazać je na wybranej mapie i filtrować.

W IITC mamy do wyboru kilka typów map, w tym satelitarne i drogowe mapy Google'a, MapQuest, CartoDB i domyślną mapę gry Ingress. Znajdziemy tu te same informacje, co na stronie ingress.com/intel, ale podane w przyjazny dla niedużego ekranu smartfonu sposób.

Na mapie można zobaczyć wszystkie portale i artefakty, z połączeniami lub bez. Można także wybrać portale jednej tylko frakcji oraz filtrować poziom portalu. W miejscach, gdzie w Ingressie są portale, w Pokemon GO ulokowane są Pokestopy i areny.

Podobnie jak w przeglądarkowej wersji mapy, tu także można uzyskać dostęp do statystyk i logów z najbliższej okolicy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

5. Jak zdobywać wyposażenie? Gdzie są Pokestopy?

0
14.07.2016  •  Anna Rymsza

Przedmioty potrzebne w grze zdobędziesz awansując na kolejne poziomy, ale podstawowym ich źródłem są pokestopy. Na mapie są oznaczone niebieskimi wieżami, które rozkładają się, gdy dojdziesz dostatecznie blisko. Pokestopy zostały umieszczone dość równomiernie. Należy ich szukać przy muralach, rzeźbach i zabytkach. Warto iść do centrum miasta, bo tam na pewno sporo się dzieje. Cel pomoże wybrać mapa do gry Ingress, po której Pokemon GO odziedziczył punkty. By uzyskać dostęp do mapy trzeba pobrać Ingress (Android, iOS) i założyć konto, a następnie zalogować się tymi samymi danymi na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.