r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IKEA Catalog 18.02

Strona główna iOS Dom Projektowanie wnętrz i ogrodów

IKEA Catalog to oficjalny program sieci handlowej IKEA, w którym przejrzymy najnowszy katalog z produktami firmy, a także publikacje tematyczne, dostarczające inspiracji do urządzania domu lub ogrodu.

Galeria programu

Aby przejrzeć publikacje dostępne w aplikacji, należy je pobrać na urządzenie. Treści możemy przeglądać albo przesuwając kolejne strony, albo otwierając widok spisu treści - wtedy katalog zostanie zaprezentowany w formie miniaturek odnoszących do poszczególnych stron. Każdą ze stron możemy dodawać do zakładek, aby przeczytać ją później. Ponadto, treści możemy szybko przesyłać e-mailem lub zostawiać pod nimi facebookowe polubienia.

Ciekawą możliwością aplikacji IKEA Catalog jest rozpoznawanie produktów widocznych w katalogu i poradnikach. Po kliknięciu, otworzy się wizytówka towaru ze zdjęciami, ceną, szczegółowym opisem, możemy też sprawdzić jego dostępność w wybranym sklepie IKEI oraz dodać go do listy zakupów.

Program działa płynnie i jest prosty w obsłudze, a wszystkie treści w nim dostępne przejrzymy za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.