IKEA Store 2.3.0

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

IKEA Store to podręczny katalog z ofertą sieci handlowej IKEA, który możemy przeglądać na smartfonie lub tablecie. Aplikacja ułatwia też dokonywanie zakupów w IKEI, a to za sprawą rozbudowanego katalogu produktów i możliwości dodawaniach ich do zakupowej listy.

Dużą zaletą aplikacji IKEA Store jest jej czytelność i intuicyjny interfejs. Informacje w niej zawarte są pogrupowane w przejrzysty, zrozumiały sposób. Na ekranie aplikacji przez cały czas jest też widoczny skrót do listy zakupów, dzięki czemu w każdej chwili możemy zapisać informacje o produkcie dostępnym w IKEI, który nas zainteresował.

Program pozwala wybrać domyślny sklep IKEI, bazując na informacjach o lokalizacji użytkownika. Wizytówka sklepu opatrzona jest zdjęciami, podane są godziny otwarcia oraz dostępne promocje cenowe. Z kolei w menu bocznym, które wysuniemy z lewej strony ekranu, znajdziemy dodatkowe funkcje: wyszukiwarkę produktów IKEI, a także obszerny katalog (pogrupowany na proste kategorie, jak Biurka, Gotowanie, Krzesła, Meble na TV i Media, Oświetlenie, Ozdoby itp.), w którym znajdziemy szczegółowe informacje o produktach dostępnych w IKEI. Katalog dostarcza też informacji o dostępności produktu w wybranym sklepie i pozwala zapisać go na liście zakupów.

Bardzo przydatnym narzędziem w aplikacji IKEA Store jest skaner, za pomocą którego możemy zeskanować kod kreskowy, kod QR lub numer wskazanego produktu z oferty IKEI i w ten sposób dowiedzieć się o nim więcej.

Niektóre funkcje aplikacji są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. To synchronizowanie list zakupów między urządzeniami (w aplikacjach oraz na stronie internetowej Ikea.com), a także możliwość korzystania z promocji cenowych dostępnych dla posiadaczy karty IKEA Family.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Już za kilka miesięcy IKEA rozpocznie sprzedaż internetową w Polsce

50
09.08.2016  •  Maciej Olanicki

Mimo że IKEA na dobre rozgościła się na polskim rynku, to nadal nie umożliwia bardziej współczesnych metod kupowania mebli, niż po prostu wizyta w sklepie. A to dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że składane elementy idealnie nadają się do transportu. W końcu kierownictwo ogromnej sieci sklepów zdało się dostrzec ten potencjał. Jak pisze serwis dlahandlu.pl, wraz ze zmianą na stanowisku prezesa Ikei w Polsce, rozwijane będą „nowoczesne” kanały sprzedaży, w tym także możliwość robienia zakupów przez Internet. Najważniejsze jednak, że internetowe zakupy w Ikei będziemy mogli zrobić już za…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji