IKEA Store IKEA Store

Strona główna Android Zakupy Sklepy
Pobierz program
lub zeskanuj:

IKEA Store to podręczny katalog z ofertą sieci handlowej IKEA, który możemy przeglądać na smartfonie lub tablecie. Aplikacja ułatwia też dokonywanie zakupów w IKEI, a to za sprawą rozbudowanego katalogu produktów i możliwości dodawaniach ich do zakupowej listy.

Dużą zaletą aplikacji IKEA Store jest jej czytelność i intuicyjny interfejs. Informacje w niej zawarte są pogrupowane w przejrzysty, zrozumiały sposób. Na ekranie aplikacji przez cały czas jest też widoczny skrót do listy zakupów, dzięki czemu w każdej chwili możemy zapisać informacje o produkcie dostępnym w IKEI, który nas zainteresował.

Program pozwala wybrać domyślny sklep IKEI, bazując na informacjach o lokalizacji użytkownika. Wizytówka sklepu opatrzona jest zdjęciami, podane są godziny otwarcia oraz dostępne promocje cenowe. Z kolei w menu bocznym, które wysuniemy z lewej strony ekranu, znajdziemy dodatkowe funkcje: wyszukiwarkę produktów IKEI, a także obszerny katalog (pogrupowany na proste kategorie, jak Biurka, Gotowanie, Krzesła, Meble na TV i Media, Oświetlenie, Ozdoby itp.), w którym znajdziemy szczegółowe informacje o produktach dostępnych w IKEI. Katalog dostarcza też informacji o dostępności produktu w wybranym sklepie i pozwala zapisać go na liście zakupów.

Bardzo przydatnym narzędziem w aplikacji IKEA Store jest skaner, za pomocą którego możemy zeskanować kod kreskowy, kod QR lub numer wskazanego produktu z oferty IKEI i w ten sposób dowiedzieć się o nim więcej.

Niektóre funkcje aplikacji są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. To synchronizowanie list zakupów między urządzeniami (w aplikacjach oraz na stronie internetowej Ikea.com), a także możliwość korzystania z promocji cenowych dostępnych dla posiadaczy karty IKEA Family.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!