r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IKEA Store 2.2.0

Strona główna iOS Akcesoria Inne akcesoria

IKEA Store to aplikacja, dzięki której zakupy w sklepach sieci IKEA staną się łatwiejsze. Program pozwala tworzyć listy zakupów produktów, które planujemy kupić, zawiera też przejrzysty, wygodny w obsłudze katalog towarów dostępnych w IKEI.

Twórcy aplikacji postawili na przejrzystość oraz łatwość wyszukiwania potrzebnych informacji. Dzięki temu nawigacja po programie IKEA Store jest prosta i intuicyjna, a zgodna ze stylistyką iOS "płaska" szata graficzna tylko pomaga w korzystaniu z aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Na ekranie głównym programu znajdziemy wizytówkę sklepu IKEI, który ustawiliśmy jako domyślny, wraz z godzinami otwarcia i informacjami o trwających promocjach cenowych. Na ekranie głównym znajdziemy też skrót do katalogu produktów (pogrupowanego wg prostych kategorii, jak Gotowanie, Biurka, Krzesła, Oświetlenie itp.; każdy towar w katalogu opatrzony jest zdjęciami, informacją o cenie, specyfikacji technicznej i dostępnością w wybranym sklepie) oraz do skanera. Umożliwia on skanowanie kodów kreskowych i QR, a także numerów towarów sprzedawanych przez IKEĘ, dostarczając szczegółowych informacji o nich.

Interfejs aplikacji stale wyświetla skrót do listy zakupów, co ułatwia zarządzanie produktami, które planujemy kupić w IKEI. Towary przez nas zapisane zawierają informację o cenie, a także - co jest bardzo przydatne - o numerze katalogowym i miejscu przechowywania go w danym sklepie. Na liście zakupów znajdziemy też ceny (jednostkowe i łączną) produktów, które zapisaliśmy w schowku w aplikacji.

Gdy założymy konto na Ikea.com i zalogujemy się nim w aplikacji, będziemy mogli synchronizować treść listy zakupów między urządzeniami. Dostępne będą też promocje przewidziane dla posiadaczy karty IKEA Family.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Już za kilka miesięcy IKEA rozpocznie sprzedaż internetową w Polsce

50
INTERNET 09.08.2016 | Maciej Olanicki

Mimo że IKEA na dobre rozgościła się na polskim rynku, to nadal nie umożliwia bardziej współczesnych metod kupowania mebli, niż po prostu wizyta w sklepie. A to dość zaskakujące, biorąc pod uwagę, że składane elementy idealnie nadają się do transportu. W końcu kierownictwo ogromnej sieci sklepów zdało się dostrzec ten potencjał. Jak pisze serwis dlahandlu.pl, wraz ze zmianą na stanowisku prezesa Ikei w Polsce, rozwijane będą „nowoczesne” kanały sprzedaży, w tym także możliwość robienia zakupów przez Internet. Najważniejsze jednak, że internetowe zakupy w Ikei będziemy mogli zrobić już za…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.