r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IKO 2.68.10.20

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

IKO to oficjalna aplikacja PKO Banku Polskiego SA przeznaczona dla klientów PKO Banku Polskim lub Inteligo. To jednak nie wszystko, skorzystać z niej może właściwie każdy, kto zgodzi się na warunku usługi Portmonetka IKO.

Galeria programu

Portmonetka IKO pozwala zgromadzić środki na specjalnym koncie (np. za pomocą przelewu ze swojego banku), a następnie płacić nimi w dozwolonych miejscach, czy też wypłacać pieniądze z bankomatu. Co bardzo istotne, aplikacja posiada tryb demo. Nie każdy bank o nim pamięta. Demo pozwala zapoznać się z możliwościami aplikacji zarówno klientom, którzy boją się eksperymentować na koncie głównym, jak i osobom, które po prostu chcą sprawdzić jej możliwości.

Wśród standardowych opcji aplikacji znajdziemy możliwość wysyłania przelewów, rachunków, zarządzania czekami, przeglądania historii transakcji czy też od niedawna zakładania lokat. Aplikacja pozwala nam na doładowanie konta w naszym telefonie. W IKO znajdziemy szczegółowy podgląd transakcji (m. in. zleceń stałych, kart debetowych i kredytowych). Możliwe jest także zlecenie stałego transferu środków na kartę, jednak zdefiniowanie odbiorcy możliwe jest tylko po zalogowaniu się do serwisu internetowego.

Interfejs stara się wpisać w stylistykę Windows Phone, zarazem zachować spójność elementów z wersjami na inne systemy. Jego czytelność jest dobra i większości przypadków nie ma problemu ze zrozumieniem co należy zrobić, albo do czego służy wybrana opcja. Z poziomu IKO możemy sprawdzić również położenie najbliższych bankomatów, ważne nr. kontaktowe czy też aktualne kursy walut. IKO to solidnie wykonana aplikacja, która pomimo kilku braków dobrze spełnia podstawowe zadanie. Dodatkową zaletą jest wspomniana Portmonetka IKO z której może skorzystać prawie każdy, a nie tylko klienci banku. IKO pozwala również na płacenie oraz pobieranie pieniędzy za pomocą specjalnie zdefiniowanego PINU zamiast nr. karty.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowa aplikacja IKO – więcej banku na Twoim smartfonie

34
OPROGRAMOWANIE 17.11.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

PKO Bank Polski wprowadził nową wersję swojej aplikacji IKO na smartfony. Zapewnia ona wygodną nawigację, nowoczesne wzornictwo, dostęp do rachunku i salda przed zalogowaniem, a także bardzo praktyczną możliwość wykonywania operacji bezpośrednio z głównego ekranu. Najnowsza wersja aplikacji to kolejny krok w stronę zapewnienia klientom banku „ze skarbonką” pełnych możliwości bankowości na urządzeniach przenośnych. Dlatego w nowej aplikacji znalazło się wiele nowych funkcji, znanych z pełnowymiarowej, przeglądarkowej wersji bankowości internetowej. Możliwości serwisu transakcyjnego zostały…

Sporo nowości w IKO: doładowania telefonów na kartę i przypomnienia o należnościach już dostępne

24
OPROGRAMOWANIE 15.06.2015 | Maciej Olanicki (b.munro)

Klienci banku PKO Banku Polskiego korzystający z jego aplikacji mobilnej IKO otrzymali właśnie nową aktualizację programu. Trzeba przyznać, że zmiany są znacznie większe niż kosmetyczne i przynoszą funkcje, które rzeczywiście mogą zostać przez użytkowników przyjęte ze sporym entuzjazmem. Aktualizacja programu dotyczy wersji na Androida, Windows Phonea, iOS-a i BlackBerry. Według danych banku zainteresowanie korzystaniem z IKO systematycznie rośnie. Biorąc pod uwagę poszerzanie możliwości programu, można się spodziewać, ze ta tendencja będzie się utrzymywać. To między innymi za sprawą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.