IM+ IM+ 7.0.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

IM+ to najpopularniejszy multikomunikator dla platformy Android. Obsługuje on szereg kont czatów, wśród nich między innymi: Facebook Messenger, Skype, Google Talk, Gadu-Gadu, Jabber/XMPP, ICQ oraz wiele, wiele innych. Komunikator pozwala na dodawanie wielu kont, również tego samego typu. Pozwala on rownież na rozmowy tekstowe, audio i wideo.

W ramach wiadomości możliwe jest wysyłanie tekstu, zdjęć oraz innych plików. W wypadku protokołów przesyłających tą informację, komunikator może informować o tym, że rozmówca aktualnie coś pisze. Dostępna jest także opcja szyfrowania wiadomości z użyciem OTR dla zapewnienia prywatności. IM+ obsługuje zmiany stanu i opisy (tworzenie ich gotowej list), a także powiadomienia, również w trybie push w celu oszczędzania baterii urządzenia. Aplikacja pozwala również na personalizację wyglądu listy kontaktów i okna czatu poprzez tryb kompaktowy i motywy.

Dodatkowymi atutami jest antyspam, tj. blokowanie wiadomości od osób spoza listy znajomych, obsługa awatarów, oraz możliwość zablokowania aplikacji hasłem głównym. Komunikator jest darmowy, jednak wyświetla reklamy. Możliwe jest również kupienie wersji Pro, która nie posada reklam, zapewnia także rozszerzoną funkcjonalność.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!