IM+ IM+ 3.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

IM+ to najbardziej rozbudowany multikomunikator z dostępnych na Windows Phone. Dla wielu sieci z powodzeniem może zastąpić oficjalne aplikacje.

Za pomocą IM + możemy korzystać z : Facebook, Gadu-Gadu, Skype, MSN/Live Messenger, GTalk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ, Sina, Mig33, RenRen, Jabber, VKontakte, Yandex IM, Odnoklassniki.Ru, Mamba, Fetion, Mail.Ru Agent, MeinVZ. W przypadku rodzimego Gadu-Gadu IM+ wciąż pozostaje najlepszym klientem. Świetnie sprawdza się także jak klient jabbera i Facebooka.

Poza rozmowami, w większości sieci mamy również możliwość przesyłania zdjęć. Czatów grupowych oraz powiadamiania o pisaniu. Inne, bardziej zaawansowane opcje, zazwyczaj nie są dostępne. IM+ dobrze wykorzystuje możliwości Windows Phone. Mamy kilka rodzajów powiadomień, w tym automatyczne odpowiedzi. IM+ najważniejsze, program sprawnie radzi sobie z pracą w tle.

Interfejs jest specyficzny i nie każdego przypadnie do gustu. Nie grzeszy urodą, ale trudno autorom odmówić konsekwencji w jego przygotowaniu. Sądząc po komentarzach wiele osób ma problemy z pierwszą konfiguracją konta. Pewnym ułatwieniem jest polska wersja językowa.

Wersja darmowa aplikacji od płatnej różnie się jedynie obecnością reklam oraz brakiem możliwość synchronizacji wiadomości z serwerem programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!