r   e   k   l   a   m   a
reklama

IM+ Pro dla iOS za darmo

Strona główna Aktualności

O autorze

Z wykształcenia dziennikarz prasowy, prywatnie miłośnik nowych technologii, które mają ułatwiać codzienne życie. Jako niereformowalny fan rozrywki komputerowej, zaangażowany w społeczność gier Valve.

IM+ to jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych, który od jedenastu lat utrzymuje się na rynku. Dostępna m.in. dla iOS, Androida, BlackBerry i Windows Phone aplikacja radzi sobie z praktycznie wszystkimi ważnymi protokołami, umożliwiając przesyłanie wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów czy notatek głosowych. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by prowadzić rozmowy grupowe. Część funkcji jest zarezerwowana dla kosztującej 4,99 dolara wersji IM+ Pro, ale twórcy postanowili tymczasowo udostępnić ją za darmo dla systemu iOS. Nie wiadomo, jak długo potrwa promocja.

IM+ Pro pozwala rozmawiać z osobami korzystającymi z szeregu usług, w tym: Facebooka, Jabbera, GG, MSN/Live Messengera, Google Talk, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ, MeinVZ, SINA Weibo, mig33, VKontakte, Odnoklassniki.ru, Mamba.Ru, Fetion, Yandex IM, Mail.Ru Agent czy RenRen. Ponadto użytkownik podczas rozmowy może zaglądać na Twittera. Ważną funkcją IM+ Pro jest także funkcja Neighbors, służąca do nawiązywania znajomości z przebywającymi w okolicy osobami o podobnych zainteresowaniach. Dzięki niej możemy zobaczyć na mapie, gdzie znajdują się wirtualni „sąsiedzi”, przyłączyć się do wspólnych dyskusji czy wysyłać lokalne ogłoszenia.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii