IMDb Movies & TV IMDb Movies & TV

Strona główna Android Rozrywka i hobby Aplikacje dla miłośników filmu i seriali
Pobierz program
lub zeskanuj:

IMDb Movies & TV to mobilna wersja serwisu IMDb, czyli jednej z największej na świecie baz o filmach, serialach i aktorach.

W aplikacji możemy konto w serwisie IMDb i zalogować się. Do tego celu możemy użyć adresu e-mail, a także konta na Facebooku lub Google. To pozwoli otrzymywać powiadomienia o filmach lub serialach, którymi jesteśmy zainteresowani, a także udostępniać informacje o nich np. na Facebooku lub Twitterze. Aby korzystać z pozostałych możliwości aplikacji, posiadanie konta nie jest jednak konieczne.

W bazie IMDb znajdują się informacje o ponad 2 mln filmach i serialach, a także o ponad 4 mln aktorów, aktorek, reżyserów i członków sztabów filmowych. Możemy korzystać z dorobku społeczności zgromadzonej wokół usługi: czytać recenzje napisane przez użytkowników oraz poznać oceny wystawione poszczególnym produkcjom. Aplikacja IMDb Movies & TV zawiera opisy filmów oraz seriali, informacje o obsadzie i biogramy aktorów oraz reżyserów, przydatne są też materiały wideo. Znajdziemy też w niej filmowe cytaty oraz plotki ze świata filmu.

Aplikacja wygląda świetnie pod względem graficznym, jest przejrzysta, a nawigowanie po niej jest intuicyjne. To sprawia, że program ten może okazać się niezbędnym dla fanów filmów oraz seriali.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!