IM-Magic Partition Resizer 3.6.5

Strona główna Windows Narzędzia Partycjonowanie i zarządzanie HDD
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IM-Magic Partition Resizer to narzędzie, które pozwala na zmianę rozmiaru partycji, jak również umożliwia łączenie woluminów.

Przeprowadzenie operacji zmiany rozmiaru partycji zwykle równoznaczne jest z koniecznością jej formatowania i utraty danych, ale korzystając z IM-Magic Partition Resizer możemy wykonać wspomnianą czynność, zachowując wszystkie pliki (w tym również oczywiście te obsługujące nasz system operacyjny). Warto dodać, że rozmiar partycji można określić ręcznie wpisując odpowiednią wielkość, a także za pomocą suwaka.

IM-Magic Partition Resizer wydaje się być adresowane do bardziej zaawansowanych użytkowników, ale w istocie mamy do czynienia z programem niezwykle łatwym w obsłudze, który umożliwia zmianę rozmiaru istniejącej partycji za pomocą trzech kliknięć myszą. W razie niepowodzenia lub pomyłki możliwe jest cofnięcie ostatnich działań.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!