r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

INFOR System 18.03 r180111

Strona główna Mac Firma Programy do prowadzenia firmy
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

INFOR System to intuicyjny program do prowadzenia w firmie księgowości, zarządzania relacjami z klientami, stanem magazynowym, sprzedażą, kadrami i wypłacaniem wynagrodzeń, także z możliwością wyliczania składek ZUS i podatków. W programie znajduje się kilka modułów: KPiR, Księga Handlowa, Fakturowanie, Magazyn, Środki Trwałe, Kadry i Płace. Każdy z nich można kupić osobno lub w jednym z pakietów przygotowanych przez producenta.

Galeria programu

Obsługa kas umożliwia prowadzenie wielu stanowisk oraz wystawianie podstawowych dokumentów kasowych: KP, KW i raportów. Firmy sprzedające do krajów Unii Europejskiej i poza jej granice także mogą korzystać z tego programu, gdyż obsługuje wiele walut i może pobrać kurs z dowolnego dnia z danych NBP. Program pozwala wystawiać dokumenty unijne i eksportowe, zawiera zestaw raportów, pozwalających na zobrazowanie danych zawartych w programie, relacji z kontrahentami, pracownikami, stanu sprzedaży i zakupu towarów, raporty mogą być zmieniane lub tworzone na indywidualne zamówienie.

Program prowadzi rejestr podatkowy dla całej firmy, w którym zapisywane są wszelkie operacje, także inne koszty, nie związane z zakupami magazynowymi. Dane magazynowe można pobrać z pliku w formacie XLS. Program współpracuje także z większością dostępnych na rynku urządzeń fiskalnych, firm: Elzab, Posnet, Novitus, itd. sprawdzarką cen firmy Elzab i czytnikami kodów kreskowych.

Wersja testowa programu działa przez 30 dni i pozwala sprawdzić możliwości wszystkich modułów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.