INFOR System Duże Biuro INFOR System Duże Biuro 21.10.r201127

Strona główna Windows Firma Pakiety do prowadzenia firmy
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

INFOR System Duże Biuro to wielopatformowy pakiet programów dedykowany dla biur rachunkowych oraz osób zajmujących się podatkową i rachunkową obsługą podmiotów gospodarczych. Umożliwia prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, obliczanie płac, wystawianie dokumentów sprzedaży, obliczanie deklaracji VAT i PIT.

Głównymi modułami wchodzącymi w skład pakietu INFOR System Duże Biuro są:

  1. KPiR (Księga Przychodów i Rozchodów) - moduł przeznaczony dla firm i biur rachunkowych, prowadzących rozliczenia na podstawie uproszczonej księgowości. Prowadzi ewidencję zakupu i sprzedaży, posiada również rozbudowany system raportowania. Udostępnienie narzędzi do pracy zdalnej przez internet powoduje, że aplikacja może być swobodnie wykorzystywana w telepracy, a także znacząco usprawnia funkcjonowanie biur rachunkowych, dając możliwość aktywnej współpracy z ich klientami w zakresie raportowania, czy wprowadzania dokumentów.
  2. Księga Handlowa – przeznaczona jest do prowadzenia pełnej księgowości w firmach, biurach rachunkowych i innych organizacjach. Umożliwia realizację wszystkich operacji księgowych - bilans, księgowanie dokumentów, plan kont pełne rozrachunki i rozliczenia oraz deklaracje, zestawiania i raporty
  3. Kadry i Płace - moduł wspomagający zarządzanie płacami w firmie i biurze rachunkowym, usprawnia codzienne zadania pracowników odpowiedzialnych za rachubę płac. Narzędzie zapewnia pełną obsługę procesów płacowych, począwszy od ewidencjonowania danych z różnego rodzaju umów pracownika, na generowaniu deklaracji podatkowych i wymiany danych z programem Płatnik. Program wspiera rozliczenia z US i ZUS.
  4. Fakturowanie - jeden z prostszych i bardziej przejrzystych programów do fakturowania na rynku. Posiada wiele opcji zaawansowanych, przydatnych w trakcie prowadzenia bezmagazynowej sprzedaży. Takich jak: obsługa sprzedaży poza granice kraju, wystawianie wszystkich rodzajów dokumentów sprzedaży (faktury: VAT, VAT marża, eksportowe, wewnątrzwspólnotowe), zestaw słowników, import danych z programu Magazyn Multi DOS i wiele więcej.
  5. Delegacje - aplikacja niezbędna w każdej firmie, której pracownicy są delegowani do pracy w terenie. Pozwala szybko i łatwo obliczać należne diety, ryczałty oraz koszty podróży służbowych krajowych i zagranicznych. Znacznie ułatwia pracę firmom zatrudniającym akwizytorów i przedstawicieli handlowych.
  6. Ponadto pakiet zawiera moduły Amortyzacja - moduł umożliwiający prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz dokonywanie operacji na środkach trwałych zarówno dla celów podatkowych, jak i bilansowych oraz Deklaracje - wspomagające wystawianie deklaracji podatkowych.

Pakiet (w wersji podstawowej) gwarantuje możliwość obsługi do 1000 baz danych (firm) na 3 niezależnych stanowiskach (równolegle).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!