r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

INGMobile 3.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Dzięki aplikacji INGMobile klienci banku mogą w wygodny sposób zarządzać swoim kontem. Z jej poziomu nie tylko sprawdzą stan środków czy też historię transakcji, ale też wykonają przelew.

Aplikacja do pracy wymaga ustalenia osobnego PIN-u - niezależnego od standardowego hasła dostępu do bankowości internetowej, którego normalnie używamy przy logowaniu przez przeglądarkę. Warto wspomnieć, że autorzy udostępnili także tryb demo. Nie jest on standardem w aplikacjach bankowych, a pozwala bezstresowo zapoznać się z ich działaniem i możliwościami.

Aplikacja jest bardzo intuicyjna. Dzięki niej możemy zawsze i wszędzie sprawdzić, czy dotarł już do nas przelew, skontrolować stan naszego rachunku czy wykonać operację. Ponadto bez logowania aplikacja pozwala na sprawdzenie aktualnych kursów walut, odszukanie placówki banku, odszukanie najbliższego bankomatu oraz podgląd stanu konta.

Posiadając konto w banku ING po zalogowaniu możemy sprawdzić wszystkie podstawowe informacje takie jak stan posiadanych rachunków, historię transakcji, blokady na rachunku, transakcje oczekujące, stan rachunków oszczędnościowych, informacje o kartach płatniczych i kredytowych, informacje o pożyczkach oraz wykonamy przelew, doładujemy telefon, spłacimy kartę kredytową. Z poziomu aplikacji możemy również skorzystać z usługi BLIK, aktywować i zastrzegać karty debetowe, a także śledzić program lojalnościowy Bankujesz-zyskujesz.

Interfejs aplikacji INGMobile jest identyczny z wersją dla iOS i Androida. Dzięki temu niezależnie od systemu, nawigacja po programie wygląda podobnie. Aplikacja dostępna jest za darmo, a jej autorzy dbają o częste aktualizacje.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Biometria w aplikacji bankowej ING – na iPhonie zalogujesz się odciskiem kciuka

2
10.08.2015  •  Adam Golański

Bank ING poinformował o wprowadzeniu mechanizmu biometrycznego do mobilnej aplikacji bankowej na urządzenia z systemem iOS. Oznacza to, że „bankować” będzie można bez logowania i podawania numeru PIN, wystarczy przyłożyć palec do sensora TouchID. Według banku biometyczny system logowania, działający na iPhoneach 5S, 6 oraz 6 Plus to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, który jest tylko dodatkiem, nie zastępuje normalnego systemu logowania. Jego bezpieczeństwo ma wynikać z tego, że wykorzystuje wbudowane mechanizmy iOS-a, ING tu nic własnego nie wymyślało. Warto tu dodać, że aplikacja…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.