INVADR 1.1

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Klasycznym hitom bardzo często nie są potrzebne nie wiadomo jakie zmiany, aby dawny pomysł miał szanse przyjąć się pośród obecnej generacji graczy. Bezpłatne klony takiego chociażby Space Invaders co chwila to udowadniają. Darmowy projekt INVADR nie zmienia za dużo w utartej formule, stawiając na wpadającą w ucho ścieżkę muzyczną oraz schludną grafikę. Zabawa wciąga, a tytuł nie kole w oczy pikselozą.

Gramy na punkty. Te zyskujemy zestrzeliwując z nieba statki kosmitów, chcących szybko opanować nasza przepiękną planetę. Najeźdźcy oczywiście nie pozostają dłużni, także celując w nas raz na jakiś czas z dział. Ich rzędy posuwają się też stale w dół, stopniowo do tego przyśpieszając. Wypada koncentrować się na zdejmowaniu kolejnych warstw i pozostawaniu pod osłoną pól siłowych. Liczba żyć jest ograniczona.

Dla urozmaicenia rozgrywki, wprowadzono kilka nowinek. Raz na jakiś czas kosmici upuszcza krowę i jej złapanie daje dodatkowe punkty. Pojawiają się podniebne statki specjalnego przeznaczenia, w tym samolot czy latający spodek. Groźni są również samobójcy, spadający głową w dół, a po przeżyciu sunący w lewo albo prawo. Nie zabrakło różnorakich skrzyneczek z bonusami, głównie dokładającymi się do wyniku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!