r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IObit MBR Guard 1.0 Beta

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

IObit MBR Guard to niewielkie i darmowe narzędzie służące do ochrony głównego rekordu rozruchowego (MBR) przed jego nieautoryzowaną modyfikacją przez złośliwe oprogramowanie (m.in. ransomware - Petya/GoldenEye).

Program jest bardzo prosty w obsłudze - wystarczy, że zainstalujemy go na komputerze, uruchomimy i aktywujemy moduł ochrony wspomnianego sektora dysku twardego. Pozwala on ustrzec się utraty danych spowodowanej szkodnikami, które szyfrują całą zawartość nośnika danych, a następnie żądają od użytkownika uiszczenie okupu w celu jego odszyfrowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.